Home НОВИНИ УКРАЇНИ Зв’язки Нескоромного зі спецслужбами Росії: СБУ перевіряє підозрюваного
4 дня ago

Зв’язки Нескоромного зі спецслужбами Росії: СБУ перевіряє підозрюваного

СБУ перевіряє наявність можливих зв’язків ексзаступника глави спецслужби Дмитра Нескоромного зі спецслужбами РФ.

neskoromnyi 1 - Зв’язки Нескоромного зі спецслужбами Росії: СБУ перевіряє підозрюваного

Служба безпеки України буде детально вивчати можливі зв’язки колишнього першого заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного, якого підозрюють в організації замовного вбивства Андрія Наумова, зі спецслужбами Російської Федерації. Повідомляє пресслужба СБУ.

Про наявність «російського сліду» у справі про вбивство Андрія Наумова, в організації якого підозрюють Дмитра Нескромного, повідомив голова СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки та Комітету з питань правоохоронної діяльності.

«Як бачимо з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тож буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», – повідомив голова СБУ.

У СБУ заявили, що мотивом для готування замовного вбивства Наумова є його професійна діяльність – «він не давав змоги злочинній групі призначити своїх людей на посади в СБУ, і оприлюднені записи розмов фігурантів це чітко підтверджують».

Він наголосив, що в своїй діяльності Служба оперує виключно фактами і доказами. «Наше завдання – запобігати злочинам і робити все, аби країна була в безпеці. А не реагувати на піар-хвилі. Особливо, коли вони ще підживлюються ззовні та мають очевидні мотиви», – зазначив Іван Баканов.

Деталі: 27 січня СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника голови Служби Дмитра Нескоромного до організації готування вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному було оголошено про підозру за ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України.

Повідомляє пресцентр СБУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська стl…