Home НОВИНИ УКРАЇНИ ЗМІ дізналися мотиви батька, який задушив пакетом 3-річного сина
19.09.2021

ЗМІ дізналися мотиви батька, який задушив пакетом 3-річного сина

zmi diznalisja motivi batka jakij zadushiv paketom 3 richnogo sina 52f6dd3 - ЗМІ дізналися мотиви батька, який задушив пакетом 3-річного сина

Фото: Facebook/policesumy Батько зізнався у скоєному

Убитий хлопчик «ледь не розбив голову» молодшому братові, і вітчим вирішив йому помститися. Зловмисник планував злочин.

  Житель міста Глухова в Сумській області, який за допомогою пакета задушив свого трирічного сина, розповів, що зробив це з помсти, повідомляє в четвер, 16 вересня, Сегодня.   За даними видання, чоловік, який був загиблому хлопчикові вітчимом, довго планував вбивство.   «Це вже давно назрівало. Ще рік тому хотів вивезти і залишити, але не залишив. Помстився за молодшого брата — він йому мало не розбив голову», — розповів зловмисник.   За словами сусідів, у родині всього четверо дітей: двоє навчаються в технікумі, убитий Олексій, якому сьогодні мало б виповнитися чотири роки, і його однорічний брат.   Як повідомляється, мама перебуває в декреті, а батько ніде не працює, але отримує пенсію з інвалідності. Сусіди припускають, що чоловік має психічні розлади, тому що іноді поводився неадекватно. Але запевняють, що агресивним він не був.   Зараз 50-річний зловмисник перебуває в СІЗО. Якщо суд визнає його осудним, йому загрожує довічне ув’язнення.  

  Раніше мешканка Дніпра вирішила покінчити життя самогубством, «прихопивши» із собою свого сина віком рік і сім місяців. Вона собі і дитині вколола сильні ліки. При цьому дитина загинула, а мати вижила.   До цього в Гайсинському районі Вінницької області мати вбила сина у присутності знайомих, до яких прийшла на поминки.    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Судді обрали представників в Етичну раду

Фото: facebook.com/judiciarypressoffice Радk…