Home НОВИНИ УКРАЇНИ З’явився текст закону про ліквідацію ОАСК
15.04.2021

З’явився текст закону про ліквідацію ОАСК

zjavivsja tekst zakonu pro likvidaciju oask 3f2f1a0 - З'явився текст закону про ліквідацію ОАСК

Фото: rada.gov.ua Рада розгляне законопроект в найближчі тижні

Замість ОАСК Зеленський пропонує створити Київський міський окружний адміністративний суд.

На сайті Верховної Ради опубліковано текст президентського законопроекту №5369 про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва.

«Ліквідувати Окружний адміністративний суд міста Києва. Утворити Київський міський окружний адміністративний суд з місцем розташування в місті Києві. Територіальна юрисдикція Київського міського окружного адміністративного суду поширюється на місто Київ», — йдеться в законі.

Зазначається, що до початку роботи Київського міського окружного адмінсуду справи, підсудні ОАСК, територіальна юрисдикція якого поширюється на столицю, розглядає і вирішує Київський окружний адміністративний суд.

ОАСК невідкладно, протягом десяти робочих днів, передає судові справи, які перебувають в його володінні, до Київського окружного адміністративного суду.

«З дня початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду Київський окружний адміністративний суд невідкладно передає справи, підсудні окружному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, до Київського міського окружного адміністративного суду», — передбачає закон.

Кабінету міністрів і Державній судовій адміністрації доручається вжити в межах компетенції заходу, необхідного для реалізації закону.

У Раді мають намір розглянути даний законопроект до кінця квітня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

У Хмельницькій області масштабна ДТП з пожежею: четверо загиблих

Фото: facebook.com/policia.Khmelnytskoi.oblasti Ку …