Home НОВИНИ УКРАЇНИ З’явилося відео пошкоджень корабля ВМФ України, що зазнав аварії
15.10.2021

З’явилося відео пошкоджень корабля ВМФ України, що зазнав аварії

zjavilosja video poshkodzhen korablja vmf ukrayini shho zaznav avariyi b46b660 - З'явилося відео пошкоджень корабля ВМФ України, що зазнав аварії

Фото: Думская Корабель Балта повернувся в Одесу

У результаті НП було затоплено кілька відсіків судна, але команда на чолі з капітаном втримала його на плаву.

  У Мережі оприлюднено відео, на якому показані пошкодження корабля Військово-морських сил ЗСУ Балта, який напередодні зазнав аварії в акваторії Чорного моря. Ролик у четвер, 14 жовтня, опублікувало видання Думська.   «Судно здійснило навал правою раковиною (так називають борт у районі корми) на бетонну гідротехнічну споруду і пошкодило як надводну, так і підводну частини», — йдеться в повідомленні.   Також видання інформує, що в результаті НП було затоплено кілька відсіків корабля, але команда на чолі з капітаном впоралася з проблемою і втримала судно на плаву.   Водночас, як зазначено, Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за статтею про несумлінне ставлення до військової служби, що заподіяло тяжкі наслідки і скоєне в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч.3 ст.425 КК).   Додамо, за даними прес-служби ВМС ЗСУ, корабель Балта повернувся в пункт постійної дислокації в місті Одеса. У флоті заявили, що судно буде відновлено в найкоротші терміни.  

  Як повідомлялося, аварійна ситуація на судні національного флоту виникла в результаті різкого погіршення погодних умов. Корабель отримав пошкодження, у зв’язку із чим було прийнято рішення відбуксирувати його в Одесу.    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

РФ може припинити транзит газу — Вітренко

Немає нічого, н…