Home ПОЛІТИКА Зеленський записав відео про «щастя у 2020 році»
24.11.2020

Зеленський записав відео про «щастя у 2020 році»

zelenskij zapisav video pro shhastja u 2020 roci 56b260f - Зеленський записав відео про "щастя у 2020 році"

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Глава держави поділився досягненнями влади за рік

Президент України Володимир Зеленський записав відео, у якому розповів про поняття «щастя» у 2020 році та анонсував законопроєкти  для підтримки бізнесу на карантині. Відеозапис глава держави оприлюднив у Facebook. 

Зокрема, у своєму відеоблозі Зеленський розповів, що щасливий повернутися до роботи у звичному режимі, та долучитися до команди з 287 тисяч громадян, які одужали від COVID-19.

«Виявилось, що в 2020 році щастя може приносити таке незвичне поєднання чотирьох слів: «РНК збудника не виявлено». Простою мовою це означає, що мій тест на COVID-19 негативний. Всім дякую за підтримку», — зазначив Зеленський. 

Новини за темою: Володимир Зеленський одужав від коронавірусу COVID-19

Крім цього, президент заявив, що хоче розповісти про здобутки і перемоги України за 2020 рік «поки новинарі мовчать про хороше».  

За словами Зеленського, поки Україна переживала перший «карантин вихідного дня», влада проводила «брейнстормінг вихідного дня» та підготувала кроки для порятунку підприємців. Зокрема, президент запевнив, що найближчим часом буде подано законопроєкти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Зеленський анонсував виплати у розмірі 8 тисяч гривень громадянам, які постраждали від посилення карантину. Таку компенсацію планують виплатити як підприємцям, так і найманим працівникам. 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…