Home НОВИНИ УКРАЇНИ Зеленський: У РНБО не диктатура і не монархія
21.05.2021

Зеленський: У РНБО не диктатура і не монархія

zelenskij u rnbo ne diktatura i ne monarhija c3f52f2 - Зеленський: У РНБО не диктатура і не монархія

Фото: скриншот Зеленський на прес-конференції

Глава держави розповів про свободу думок на засіданні РНБО і наголосив, що деякі його члени не голосували за санкції проти Медведчука.

Президент Володимир Зеленський заявив, що рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) є колективними і покликані захистити Україну. Про це він сказав в ході прес-конференції у четвер, 20 травня.

Говорячи про прийняття санкцій, глава держави відповів, що ці рішення приймалися колективно всіма органами влади, представленими в РНБО.

«Що стосується Ради національної безпеки і оборони. Я виконую свої конституційні обов’язки. І не з якоюсь купкою людей, а до Ради національної безпеки і оборони входять всі інституції: як правоохоронці, так Кабмін, так прем’єр, глава Верховної Ради, інституція президента Україна — всі. Це не диктатура і не монархія — там всі представлені», — сказав Зеленський.

Він наголосив, що деякі з членів РНБО не голосували за санкції проти Віктора Медведчука.

«Я вважаю, що — ну, це їхня думка, це їхні рішення. Це Рада національної безпеки і оборони. Ми обговорюємо питання. Доводимо один одному, а потім голосуємо. Спільна відповідальність. Відповідальність кожного», — зазначив глава держави.

Зеленський також зауважив, що готовий відповідати за те, що відбувається на засіданні РНБО, і вважає це захистом України.

Нагадаємо, минулого тижня Зеленський заявив про деолігархізацію Медведчука. За його словами, після деолігархізації всі українські олігархи стануть просто великими бізнесменами.

Прес-конференція Зеленського: онлайн-трансляція

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Повністю щеплені від COVID 435 тисяч українців

Фото: Пресс-цен…