Home НОВИНИ УКРАЇНИ Зеленський: Не можна йти проти волі свого народу
24.11.2020

Зеленський: Не можна йти проти волі свого народу

zelenskij ne mozhna jti proti voli svogo narodu a122e84 - Зеленський: Не можна йти проти волі свого народу

Фото: president.gov.ua Зеленський записав відео на День Гідності та Свободи

Президент записав відео в річницю двох революцій, в якому розповів про важливі уроки Революції гідності і помаранчевої революції.

Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня Гідності та Свободи в суботу, 21 листопада, записав відео, в якому заявив, що у визначені часи історії головне і вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за українським народом.

«У визначені часи історії головне і вирішальне слово завжди буде не за політиками. І слава Богу. А за українським народом… Українці готові боротися за правду і справедливість», — наголосив Зеленський.

За його словами, підтвердженням є і Революція Гідності, і студентська революція на граніті, 30-річчя якої відзначалося 2 жовтня.

За словами Зеленського, є велике досягнення цих подій, яке неможливо заперечувати. Це, зазначив він, нова свідомість і громадян, і влади.

«Кожен громадянин знає: фраза «Від мене нічого не залежить — це міф». Разом ми можемо все. А кожна влада в Україні буде мати щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу», — зауважив Зеленський.

Він упевнений: українці готові захищати свободу вибору, свободу слова і думки, рівність, повагу, верховенство права і демократії. «А найголовніше — захищати рідну Україну, її суверенітет і територіальну цілісність», — наголосив він

За словами Зеленського, сьогодні потрібно пам’ятати не тільки про ключові моменти нашої історії, але і винести і засвоїти дуже важливі уроки.

«Для людей революція — це шлях до бажаних змін. Для політиків — шлях до бажаних крісел. Тому разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня повинні продовжувати нелегке будівництво дійсно нової України — вільної і гідної. Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища або колишні заслуги», — заявив президент.

За його словами, в цій новій Україні через три роки після знакової історичної події буде музей, «а не тимчасова конструкція», а всі позитивні зміни, написані на плакатах в Революцію Гідності стануть реальністю.

«Де гідність, свобода, порядність і чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а непорушними цінностями», — зазначив Зеленський.

Також в цей день від імені Зеленського, який з коронавірусом лікується у Феофанії, був встановлений ​​кошик квітів до пам’ятного хреста на місці загибелі активістів Майдану.

Як відомо, 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, приурочений до роковин початку Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (2013 рік). Він відзначався як День свободи з 2005 по 2011 рік, проте в період президентства Віктора Януковича фактично був скасований. У 2014 році п’ятий президент України Петро Порошенко відновив офіційний статус свята.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Противник знизив темпи наступу — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Армі…