Home ПОЛІТИКА Зеленський цього року збирається в Азійське турне, – Офіс президента
9 секунд ago

Зеленський цього року збирається в Азійське турне, – Офіс президента

zelenskij cogo roku zbirayetsja v azijske turne ofis prezidenta 7853fdb - Зеленський цього року збирається в Азійське турне, – Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Причиною поїздки називають економічні інтереси України

Президент України Володимир Зеленський цьогоріч може вирушити в Азійське турне. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента, дипломатичний радник очільник держави Ігор Жовква в статті для «Дзеркала тижня».

Зазначається, що така поїздка планується в другому півріччі, а основними напрямками стануть Південна Корея, В’єтнам, Таїланд і Сінгапур. За словами радника президента, саме в цих країнах Україна має чимало економічних інтересів.

Також Жовква заявив про необхідність розвитку торговельно-економічної співпраці з Китаєм. Йдеться про нарощування обсягів експорту української продукції, розширення номенклатури товарів, а також зміцнення позицій на китайському ринку українських виробників сільськогосподарської продукції.

Крім того, китайську сторону хочуть залучити до реалізації окремих інфраструктурних проєктів в Україні.

Водночас для України має відкритися Індія, а просувати українські інтереси планують у державах Перської затоки:  ОАЕ, Саудівській Аравії й Катарі.

Новини за темою: Євросоюз заявив про перемогу в арбітражі з Україною щодо експорту лісу-кругляку

Нагадаємо, вчора, 1 січня, набула чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. Документ передбачає скасування ввізних мит на промислові товари, крім ювелірних виробів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Президент Молдови Санду прибуде в Україну 12 січня, — радник Зеленського

Президент Молk…