Home ПОЛІТИКА Закон про податок на Google: У «Слузі народу» розповіли про шанси ухвалення документу в Україні
2 недели ago

Закон про податок на Google: У «Слузі народу» розповіли про шанси ухвалення документу в Україні

zakon pro podatok na google u sluzi narodu rozpovili pro shansi uhvalennja dokumentu v ukrayini be4234a - Закон про податок на Google: У "Слузі народу" розповіли про шанси ухвалення документу в Україні

Олексій Устенко. Фото з відкритих джерел

Це дещо утопічна ідея, тому що закон будуть всіляко обходити, стверджує нардеп

Законопроєкт щодо оподаткування послуг електронних сервісів YouTube, Google, Facebook та інших має малі шанси на прийняття у Верховній Раді України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олексій Устенко.

Народний депутат зауважив, що у нього є деякі сумніви щодо того, що законопроєкт про податок на Google пройде у Верховній Раді. Водночас він додав, що такий закон є чинним в багатьох країнах світу, де діє податок на надання послуг онлайн.

«Зрозуміло, ми платимо за рекламу, інтернет-магазини оплачують розкрутку постів. І це прибуток, який виводиться за кордон і жодним чином не оподатковується в Україні. Було б логічно, якби частина цих грошей сплачувалася. Але я ще раз кажу, що у мене є великі сумніви щодо того, чи реально це приймуть», –  сказав Олексій Устенко.

Народний депутат додав, що законопроєкт може призвести до подвійних  стандартів у суспільстві, адже оподаткування в Інтернеті можна будь-яким способом обійти.

«Тому мені здається, що це дещо утопічна ідея, тому що закон будуть всіляко обходити. І я ще раз говорю, що у мене є великі сумніви, наскільки за це будуть голоси», – прокоментував парламентар.

Новини за темою: Українці повинні заплатити податок на авто: Кому і скільки треба викласти

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрований законопроект №2634 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на додану вартість електронних послуг, що постачаються нерезидентами фізичним особам, місце постачання яких розташоване на митній території України, обкладаються податком електронні сервіси YouTube, Google, Facebook і інші.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…