Home НОВИНИ УКРАЇНИ Загострення в ООС: Київ чекає міжнародної реакції
01.03.2021

Загострення в ООС: Київ чекає міжнародної реакції

zagostrennja v oos kiyiv chekaye mizhnarodnoyi reakciyi 49ba219 - Загострення в ООС: Київ чекає міжнародної реакції

Фото: Пресс-центр штаба ООС / Facebook Україна направила відповідні ноти в СММ ОБСЄ

Керівництво «ЛДНР» намагається штучно ускладнити обстановку на лінії фронту і використовувати це ускладнення для політичних спекуляцій, вважають в ТКГ.

У зв’язку з черговим загостренням на Донбасі українська сторона розраховує на міжнародну реакцію. Про це повідомила прес-служба української делегації в Тристоронній контактній групі в суботу, 27 лютого.

У ТКГ нагадали, що вчора в результаті 14 обстрілів постраждали 10 бійців ЗСУ і ще один підірвався на невстановленому вибуховому пристрої. Також сепаратисти заблокували гуманітарний вантаж ООН.

«Українська сторона зазначає: обстріл населених пунктів, блокування гуманітарних конвоїв, обстріли об’єктів інфраструктури для створення гуманітарної катастрофи, посилення обстрілів позицій ЗСУ, до яких вдаються окупаційні сили останнім часом, свідчать про спробу їх керівництва штучно ускладнити обстановку на лінії фронту і використовувати це ускладнення для політичних спекуляцій», — йдеться в повідомленні.

За даними фактами Україна направила відповідні ноти в СММ ОБСЄ і має намір поставити це питання на обговорення під час наступного засідання ТКГ, яке очікується 3 березня.

«Чекаємо також відповідної реакції держав-партнерів та керівництва міжнародних організацій», — додали в ТКГ.

Раніше в Генштабі заявили, що загострення на Донбасі може бути пов’язано з недавніми рішеннями РНБО про санкції.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Доба в ООС: 17 обстрілів, у ЗСУ втрати

Фото: Zik Сепарати…