Home НОВИНИ УКРАЇНИ З початку карантину безробітним українцям виплатили майже 14 млрд грн
25.11.2020

З початку карантину безробітним українцям виплатили майже 14 млрд грн

z pochatku karantinu bezrobitnim ukrayincjam viplatili majzhe 14 mlrd grn dd92a22 - З початку карантину безробітним українцям виплатили майже 14 млрд грн

Фото: facebook.com/pg/zaniatist За час карантину в Україні безробітним виплатили майже 14 млрд грн

Допомогу отримали люди, зареєстровані безробітними в центрах зайнятості, а також ті, хто потребує допомоги з часткового безробіття.

  З початку карантину близько 14 мільярдів гривень направили на компенсацію за повне і часткове безробіття. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку в середу, 25 листопада.   З 12 березня 2020 року і до кінця листопада було виплачено 11,5 млрд грн допомоги безробітним, зареєстрованим у центрах зайнятості. Заборгованості з виплати допомоги з безробіття немає, підкреслили у відомстві.   На фінансову підтримку малого і середнього бізнесу Кабмін виділив з СОVID-фонду 2,8 млрд грн на програму допомоги з часткового безробіття, з яких вже профінансовано 2,5 млрд грн.   «Боротьба з безробіттям може бути ефективною тільки при комплексному підході. З цією метою ми запустили різні механізми підтримки. Це і програма з часткового безробіття, завдяки якій вдалося зберегти робочі місця для 373 700 громадян. Це і програма «5-7-9%» , однією з умов якого було збереження чисельності персоналу. Це і посилення роботи регіональних служб зайнятості, за сприяння яких за період карантину роботу отримали 419 тисяч осіб», — заявив міністр Ігор Петрашко.   За його словами, нещодавно для програми допомоги з часткового безробіття додатково було виділено 80 млн грн, а для покриття потреб у своєчасній виплаті допомоги з безробіття — майже 1,2 млрд грн.   Нагадаємо, що раніше мільйон українців зареєструвалися безробітними. Наразі допомогу з безробіття отримують 410 тисяч осіб, 473 тисячі були працевлаштовані.   Також повідомлялося, що безробітним виплачуватимуть гроші на організацію бізнесу. Рада прийняла закон, що передбачає можливість отримати від Фондів соцстраху одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності.      

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В Україні знову рекордно подорожчав автогаз

Фото: avtoblog.ua Ціни на …