Home НОВИНИ УКРАЇНИ Українська школярка визнана генієм за екологічний проект про очищення річок
11.08.2021

Українська школярка визнана генієм за екологічний проект про очищення річок

ukrayinska shkoljarka viznana geniyem za ekologichnij proekt pro ochishhennja richok 4e439a0 - Українська школярка визнана генієм за екологічний проект про очищення річок

Фото: facebook.com/osvitaUkraine Вікторія Панченко

Проект дівчинки допоможе очистити річки природними способами без втручання в екосистему механічним шляхом.

Ученицю 10 класу Новокаховської школи №1 Херсонської області Вікторію Панченко офіційно визнали генієм в США. Про це йдеться у Facеbook-спільноті Освітня асамблея.

Школярка створила екопроект з очищення річок і отримала за нього грант в 15 тисяч доларів на навчання в університеті Нью-Йорка, а також бронзову медаль Всесвітньої олімпіади геніїв.

Унікальність проекту в тому, що він пропонує способи для очищення річок природними способами без механічного втручання в екосистему.

Чистити річки можна за допомогою очерету, який виділяє з води забруднюючі речовини. Також школярка пропонує створити спеціальні плаваючі конструкції понтонного типу, які допоможуть очистити річки природними способами.

Нагадаємо, раніше Марко Данчевський з Львівщини назвав 196 країн світу за рекордні 13,5 хвилин і встановив новий рекорд України. Хлопчику шість років.

Однорічна дитина встановила рекорд вправ на прес

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В ОП розібрали проблеми реалізації судової реформи

Фото: Офис през…