Home ПОЛІТИКА Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову
5 секунд ago

Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

ukrayinska delegacija v parye obrala novogo golovu 1fe6de5 - Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

Марія Мезенцева Пресслужба партії «Слуга народу — Харків»

Новою главою стала народний депутат з Харкова від партії «Слуга народу» Марія Мезенцева

Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи на онлайн-засіданні обрала нового голову. Ним стала народний депутат з Харкова від партії «Слуга народу» Марія Мезенцева, передає нардеп від «Європейської солідарності», який є членом делегації, Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

«Марія Мезенцева стала новою главою української делегації в ПАРЄ. Щойно після більш ніж 3-годинних дебатів делегація України в ПАРЄ на своєму онлайн-засіданні замінила голову делегації України в ПАРЄ. Замість Єлизавети Ясько нею стала нардеп від «Слуги народу» Марія Мезенцева. За неї проголосувало 10 членів делегації від «Слуги народу», обидва представники «Опозиційної платформи — За життя» і представник «За Майбутнє», — повідомив політик.

Олексій Гончаренко додав, що представники «Європейської солідарності», «Голосу», «Батьківщини» і деякі «слуги народу» не голосували за її призначення.

Довідка:

Марія Сергіївна Мезенцева (народ. 10 грудня 1989, Харків) — український політик, волонтер, приватний підприємець. Народний депутат України IX скликання.

Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (спеціальність «Міжнародні економічні відносини» та «Референт-перекладач з англійської мови»). Навчалася в Кентському університеті (Велика Британія), отримала ступінь магістра за спеціальністю «Міжнародні відносини та міжнародне право».

Працювала в Альянсі Європейських консерваторів і реформаторів у Брюсселі, була лобісткою з українських питань у Європейському парламенті.

У 2015 році — обрана депутатом Харківської міськради 7-го скликання.

Новини за темою: Українська делегація поїде на зимову сесію ПАРЄ до Страсбурга

Нагадаємо, раніше народний депутат від «Слуги народу» Марія Мезенцева відзначилася скандалом, заявивши у Верховній Раді, що її бабуся чекає відкриття ринку землі, проте виявилося, що старенька має зовсім іншу думку щодо земельного питання.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Литва може змінити назву Білорусі

Фото з відкрит …