Home ПОЛІТИКА Україна запровадить спецмито на імпорт сталевих виробів із Білорусі через «недружню торгівлю»
25.11.2020

Україна запровадить спецмито на імпорт сталевих виробів із Білорусі через «недружню торгівлю»

ukrayina zaprovadit specmito na import stalevih virobiv iz bilorusi cherez nedruzhnju torgivlju c772e64 - Україна запровадить спецмито на імпорт сталевих виробів із Білорусі через "недружню торгівлю"

Фото з відкритих джерел

Обмеження стосуватиметься ввезення сталевих прутків

Україна наступного тижня введе спецмито в розмірі 16,08% на імпорт сталевих прутків із Білорусі. Про це повідомляє «Урядовий кур’єр».

Зазначається, що відповідне рішення прийняте у зв’язку зі встановленими дискримінаційними і недружніми діями зі сторони Білорусі щодо українських виробників сталевих продуктів. Зокрема, йдеться про застосування офіційним Мінськом експортних заборон та/або обмежень при постачанні відходів та брухту чорних металів на територію України.

Як повідомляється, такі дії Білорусі відносно України суперечать положенням Угоди між урядами двох країн про вільну торгівлю, а також Договору про зону вільної торгівлі.

Відомо, що спеціальне мито застосовується з моменту набрання чинності рішенням Комісії і до встановлення факту припинення недружніх дій зі сторони білоруської влади. При цьому імпорт на митну територію України товару без сертифіката про походження або інших документів про нього здійснюватиметься зі сплатою спеціального мита.

Новини за темою: У МЗС розкрили деталі угоди про зону вільної торгівлі з Ізраїлем

Нагадаємо, нещодавно Олександр Лукашенко заявив, що в Києві нібито діє центр американських спецслужб. За словами політика, такі центри в Україні та Польщі виявили білоруська та російська розвідки

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…