Home НОВИНИ УКРАЇНИ Україна повернула п’ять пацієнтів з Білорусі
14.06.2021

Україна повернула п’ять пацієнтів з Білорусі

ukrayina povernula pjat paciyentiv z bilorusi efd48bf - Україна повернула п'ять пацієнтів з Білорусі

Фото: Дмитрий Кулеба / Facebook Андрій Іванов (на фото — в центрі) повернувся на батьківщину

Вночі кордон Білорусі і України перетнув реанімобіль з Андрієм Івановим, який знаходився в Мінську в зв’язку з операцією з пересадки нирки.

Влада України повернула з Білорусі п’ять осіб, які перебували на лікуванні в цій країні. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook в неділю, 13 червня.

«Ми вже повернули в Україну п’ятьох пацієнтів, які звернулися за допомогою — і я вдячний за співпрацю Харківській, Рівненській, Київській та Черкаській ОДА, а також народним депутатам фракції Слуга народу», — написав Кулеба.

Також міністр повідомив, що сьогодні вночі кордон Білорусі і України перетнув реанімобіль з Андрієм Івановим, який перебував у Мінську в зв’язку з операцією з пересадки нирки. Чоловік не зміг повернутися на батьківщину після введення заборони на авіасполучення з Білоруссю.

За словами Кулеби, ще одна людина, яка хоче повернутися в Україну, повинна вирішити, коли саме це має статися.

Раніше повідомлялось, що в Білорусі перебувають 26 громадян України, які отримують медичну допомогу (трансплантація органів, кісткового мозку, імунотерапія). Ще четверо українців проходили обстеження.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Зниклого главу Білоруського дому знайшли повішеним

Фото: Instagram/vvshishov Віталo…