Home ПОЛІТИКА Україна і Канада створили робочу групу, яка працюватиме над спрощенням візового режиму
1 неделя ago

Україна і Канада створили робочу групу, яка працюватиме над спрощенням візового режиму

ukrayina i kanada stvorili robochu grupu jaka pracjuvatime nad sproshhennjam vizovogo rezhimu 41df20a - Україна і Канада створили робочу групу, яка працюватиме над спрощенням візового режиму

Фото з відкритих джерел

Група працюватиме над широким спектром питань у сфері міграції та мобільності

Україна і Канада домовилися про створення робочої групи з питань мобільності, яка, зокрема, працюватиме над питанням спрощення режиму поїздок громадян двох країн. Про це йдеться у заяві на сайті українського МЗС.

«Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр у справах імміграції, біженців та громадянства Канади Марко Мендічіно підписали лист про наміри щодо створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності між Міністерством закордонних справ України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством у справах імміграції, біженців та громадянства Канади», — йдеться у заяві.

Зазначається, що група працюватиме над широким спектром питань у сфері міграції та мобільності, включно із питанням спрощення режиму поїздок громадян України до Канади.

«Робоча група стане ефективним інструментом спільного реагування на світові виклики у сфері міграції та новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади»,- заявив Кулеба.

Президент Володимир Зеленський у свою чергу привітав створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності.

«Впевнений, цей новий інструмент сприятиме активізації двостороннього діалогу Канади та України з питань міграції та спрощенню режиму поїздок українців до Канади», — написав він у Twitter.

Новини за темою: Канада надішле в Україну оціночну місію з питань безвізу

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Канада погодилась переглянути можливість спрощення візового режиму для України. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…