Home ПОЛІТИКА Yankee, go home!: Кива назвав головну мету протесту «Опозиційної платформи — За життя» під посольством США в Києві
24.11.2020

Yankee, go home!: Кива назвав головну мету протесту «Опозиційної платформи — За життя» під посольством США в Києві

yankee go home kiva nazvav golovnu metu protestu opozicijnoyi platformi za zhittja pid posolstvom ssha v kiyevi 6188779 - Yankee, go home!: Кива назвав головну мету протесту "Опозиційної платформи - За життя" під посольством США в Києві

Народний депутат Ілля Кива «Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» захищатиме інтереси суверенної, незалежної держави України, чого б їй це не коштувало. Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива під час акції протесту під американським посольством у Києві. Трансляцію вів телеканал ZIK.

«На сьогоднішній день ми, напевно, перший раз змогли зібратися і висловити своє ставлення до зовнішнього управління, яке знищує нашу країну. Адже ми давним-давно є вже не незалежною державою, а всього лише суб’єктом з державними ознаками, де тотально знищується економіка і народ. Ми давно є сировинним придатком для цих наших псевдогостей. Ми господарі нашої країни. Ми господарі нашої землі. Ми є народ України», — сказав він.

За словами нардепа, люди прийшли під американське посольство «висловити позицію того, що ніколи не будуть миритися з тим гнітом зовнішнього управління і тотальним знищенням нашої країни та нашого майбутнього».

«Ми не дозволимо використовувати майбутнє наших дітей для особистого збагачення третіх країн. Ми прийшли заявити, що будемо захищати інтереси нашої суверенної, незалежної держави чого б нам це не коштувало. На жаль, влада сьогодні в нашій країні слабка, маріонеткова, вони всіляко будуть підігравати та виконувати будь-які спущені їм вказівки ось з цієї будівлі. Але ми ніколи не погодимося з тим, що ніколи не продамо, не віддамо і не знищимо майбутнє своїх дітей. Ми прийшли показати американським громадянам, хто вони є насправді. Вони гості! Нехай поводяться належно. Ми захистимо нашу країну, свій народ. Ми опозиційні політики «Опозиційної платформи — За життя», народні депутати і просто народ України сьогодні готові протистояти. Тому — Yankee, go home! Це наш дім, наша країна, наша Україна. Це моя Батьківщина!» — вказав Кива.

Як повідомлялося раніше, представники «Опозиційної платформи — За життя», молодіжного крила ОПЗЖ і «Патріотів — За життя» організували акцію протесту проти зовнішнього управління під стінами посольства США в Києві. На мітинг прийшли понад 3 тис. осіб.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…