Home НОВИНИ УКРАЇНИ У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб
16.12.2020

У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

u zitknennjah u kiyevi postrazhdali desjatki osib d8ac62e - У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

Фото: strana.ua Сторони застосували одна проти одної сльозогінний газ

Під час сутичок на Майдані між протестуючими підприємцями і поліцією постраждали люди по обидва боки. Травмовано кілька десятків осіб.

  У центрі Києві під час протесту представників малого бізнесу відбулися зіткнення учасників акції з правоохоронцями. У результаті постраждало 40 поліцейських, повідомляє прес-служба МВС.   «Одного поліцейського вдарили по голові, у результаті чого він втратив свідомість. Інші отримали опіки очей», — йдеться в повідомленні.   Сторони почали конфліктувати під час установки протестувальниками наметів на Майдані.  

u zitknennjah u kiyevi postrazhdali desjatki osib e472f07 - У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

strana.ua   Учасники акції застосували в бік правоохоронців газові балончики. У результаті 40 правоохоронців отримали хімічні опіки очей.   Тим часом, видання Страна.ua повідомляє про десятки постраждалих з боку учасників акції протесту.   «Бої між протестуючими підприємцями і силовиками, які почалися вдень 15 грудня під час мітингу ФОПів на майдані Незалежності в Києві, на деякий час затихли. Однак пізніше зіткнення поновилися з новою силою. Організатори акції повідомляють про десятки постраждалих і закликають всіх брати намети і виходити на Майдан», — пише Страна.ua.   За словами протестувальників, поліція застосувала проти них сльозогінний газ.  

u zitknennjah u kiyevi postrazhdali desjatki osib d648a57 - У зіткненнях у Києві постраждали десятки осіб

    Нагадаємо, що представники малого бізнесу вимагають від влади скасування заборони займатися своєю діяльністю під час посилення карантину.  

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Для невакцинованих готують обмеження

Фото: Корреспо …