Home НОВИНИ УКРАЇНИ У Росії перевірять усі підручники історії після критики Путіна
5 секунд ago

У Росії перевірять усі підручники історії після критики Путіна

u rosiyi perevirjat usi pidruchniki istoriyi pislja kritiki putina ac1fb16 - У Росії перевірять усі підручники історії після критики Путіна

Путіну не подобаються підручники з історії

Путін під час послання Федеральним зборам заявив, що в деяких шкільних підручниках з подивом виявив, «що там написано ніби не про нас».

Міністерство освіти Росії проаналізує всі шкільні підручники з історії, повідомив міністр освіти Сергій Кравцов в ефірі телеканалу Россия 1, пише Медуза.

«Ми проведемо зараз повний аналіз всіх підручників», — заявив Кравцов.

21 квітня президент Росії Володимир Путін під час послання Федеральним зборам заявив, що в деяких шкільних підручниках з подивом виявив, «що там написано ніби не про нас».

Як приклад він навів підручник, у якому не згадувалася Сталінградська битва. «Хто пише, хто пропускає такі навчальні посібники? Просто дивно!», — заявив Путін.

У березні стало відомо, що Міносвіти Росії схвалило серію підручників з російської та загальної історії під редакцією помічника президента РФ, голови Російського військово-історичного товариства Володимира Мединського, якого раніше критикували через якість його докторської дисертації з історії.

Нагадаємо, Путін прийняв рішення зробити перші дні травня вихідними в Росії.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Стало відомо, в яких місцях найчастіше інфікуються українці

Найчастіше укl…