Home НОВИНИ УКРАЇНИ У Раді захотіли регулювати порядок денний КСУ
22.10.2021

У Раді захотіли регулювати порядок денний КСУ

u radi zahotili reguljuvati porjadok dennij ksu 01e7581 - У Раді захотіли регулювати порядок денний КСУ

Фото: Facebook/ConstitutionalCourtofUkraine КСУ включив питання про ринок землі до порядку денного

Про необхідність регулювання формування порядку денного суду в Раді заявили після включення в нього питання про ринок землі.

Конституційний суд включив до порядку денного справу про земельну реформу, хоча раніше її розглядати не планували, повідомила в четвер, 21 жовтня, представник Верховної Ради в КСУ Ольга Совгиря.

«Сьогодні Конституційний суд змінив раніше оприлюднений порядку денний на цей тиждень і включив до нього справу за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України (одну зі справ, яка стосується так званої «земельної реформи»)», — написала вона в телеграм.

Вона поскаржилася, що закон про КСУ не регулює спосіб формування порядку денного.

«Такі непрозорі дії Конституційного суду щодо формування порядку денного і розгляду справ вкотре підтверджують необхідність реформування законодавства, яке регулює порядок розгляду справ Конституційним судом», — заявила Совгиря.

Раніше повідомлялося, що КСУ розгляне конституційність указів президента Володимира Зеленського про звільнення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна з посади судді КСУ.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

РФ може припинити транзит газу — Вітренко

Немає нічого, н…