Home НОВИНИ УКРАЇНИ У Нікополі затримали групу шахраїв
6 секунд ago

У Нікополі затримали групу шахраїв

u nikopoli zatrimali grupu shahrayiv 64d2f1a - У Нікополі затримали групу шахраїв

Фото: Нацполиция Поліція затримала у Нікополі групу шахраїв

У газетах та мережі Інтернет шахраї розміщували оголошення про прийом на роботу з метою дізнатися паспортні дані та оформити позички у банках.

  На Дніпропетровщині поліцейські затримали шахраїв, які нібито влаштовували людей на роботу з метою наживи. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції.   Організувала шахрайську схему мешканка Нікополя, у спільники вона залучила трьох людей. У газетах та мережі Інтернет шахраї розміщували оголошення про прийом на роботу.   Надалі вони отримували від громадян необхідні документи та укладали з ними фіктивні трудові договори.   Потім на підставі отриманої інформації оформляли на постраждалих позички у різних фінансових установах.   Повідомляється, що зловмисники обдурили 11 людей на суму понад півмільйона гривень. Організатору та її трьом спільникам повідомлено про підозру.   За вчинене їм може загрожувати від п’яти до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна.  

Раніше повідомлялося, що у місті Дніпро поліцейські припинили роботу call-центру, співробітники якого обдзвонювали клієнтів нібито від імені банків та обманним шляхом заволодівали їх коштами.    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В Україні потроїлася кількість COVID-щеплень

За добу вакцин …