Home НОВИНИ УКРАЇНИ У МЗС відповіли на погрози Росії щодо Кримської платформи
6 секунд ago

У МЗС відповіли на погрози Росії щодо Кримської платформи

u mzs vidpovili na pogrozi rosiyi shhodo krimskoyi platformi a449371 - У МЗС відповіли на погрози Росії щодо Кримської платформи

Фото: nk.org.ua МЗС назвало погрози Росії щодо Кримської платформи «політичним булінгом»

«Посягання на територіальну цілісність» РФ — це приклад спотвореного сприйняття реальності, наголосили в міністерстві.

Погрози Росії учасникам Кримської платформи є політичним булінгом. Про це заявив речник МЗС України Олег Ніколенко, повідомляє РБК-Україна у вівторок, 16 березня.

«Закликаємо Російську Федерацію не займатися політичним булінгом. Погрози на адресу України та інших держав-учасників Кримської платформи є черговим проявом триваючої маргіналізації російської зовнішньої політики», — сказав Ніколенко.

Він наголосив, що на рівні ООН анексія Криму отримала чітке міжнародно-правове визначення як акт агресії, а у Росії на півострові єдиний статус — держава-окупант.

Речник МЗС пояснив, що слова про посягання на «територіальну цілісність» Росії — це приклад спотвореного сприйняття реальності.

«Злодій не набуває законного права власності на викрадену ним річ. Російські міжнародно визнані кордони давно відомі. До них не належать Крим і Севастополь», — резюмував Ніколенко.

Нагадаємо, що раніше МЗС РФ попередило учасників Кримської платформи. Участь країн в Кримській платформі Москва буде розглядати як недружній крок щодо Росії.

Також повідомлялося, що США вітають створення Кримської платформи. Американський дипломат схвалила ініціативу Володимира Зеленського, покликану скоординувати зусилля на міжнародному рівні для повернення півострова під юрисдикцію України.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Головний санлікар захворів на COVID після щеплення

Віктор Ляшко о …