Home КИЇВ У Києві зросли тарифи на опалення та гарячу воду: Скільки платитимуть жителі столиці
37 секунд ago

У Києві зросли тарифи на опалення та гарячу воду: Скільки платитимуть жителі столиці

u kiyevi zrosli tarifi na opalennja ta garjachu vodu skilki platitimut zhiteli stolici feeaa17 - У Києві зросли тарифи на опалення та гарячу воду: Скільки платитимуть жителі столиці

Фото з відкритих джерел

Вартість послуг з постачання теплової енергії збільшилася на 19,2%, а гарячої води — на 16,1%

З 1 січня 2021 року зросли тарифи комунального підприємства «Київтеплоенерго». Відповідне рішення ухвалила Київська міська державна адміністрація 29 грудня 2020 року. Розпорядження оприлюднено на сайті КМДА.

Як зазначається, тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення встановлено на рівні 1 616,48 грн за 1 Гкал (з ПДВ). Це на 19,2% більше, ніж тариф, який діяв до цього часу (1 356,31 грн за 1 Гкал).

Тариф наведений без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів.

Крім того, тариф на постачання гарячої води для населення встановлено на рівні 99,79 грн за 1 кубометр (з ПДВ). Підвищення склало 16,1% (з 85,97 грн 1 за кубометр). Тариф наведений без урахування витрат на утримання і ремонт центральних та індивідуальних теплових пунктів.

Новини за темою: Кабмін має два варіанти, як знижувати тарифи на газ

Нагадаємо, раніше у Міністерстві енергетики повідомили, що постанова Кабінету міністрів, якою підвищується пільговий тариф на перші 100 кВт⋅год електроенергії для населення, прийнята з метою уникнення стрімкого зростання тарифу для населення із січня 2021 року.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Свята закінчились: У Києві почали демонтаж ялинок та новорічних локацій

Головна ялинкk…