Home КИЇВ У Києві відмовилися від будівництва станцій метро «Биківня», «Лісництво» і «Старобориспільська»: Названо причини
1 неделя ago

У Києві відмовилися від будівництва станцій метро «Биківня», «Лісництво» і «Старобориспільська»: Названо причини

u kiyevi vidmovilisja vid budivnictva stancij metro bikivnja lisnictvo i staroborispilska nazvano prichini 095f983 - У Києві відмовилися від будівництва станцій метро "Биківня", "Лісництво" і "Старобориспільська": Названо причини

Потяг київського метро Фото з відкритих джерел

Водночас було прийнято рішення про подовження Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену до вулиці Братиславської

Станції метро «Биківня», «Лісництво» і «Старобориспільська» не будуть збудовані через відсутній необхідний пасажиропотік. Про це повідомила пресслужба Генерального плану Києва.

«Для влаштування станції Биківня відсутній необхідний пасажиропотік. У станціях Старобориспільська та Лісництво теж немає необхідності через незначний пасажиропотік, тому вони були виключені з остаточної редакції проєкту Генерального плану», — йдеться в повідомленні.

Водночас було прийнято рішення про подовження Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену до вулиці Братиславської та будівництво нової станції метро «Братиславська». Доцільність її розміщення підтверджується розрахунками, які було виконано на транспортній моделі міста Києва.

Новини за темою: Начальник оперативної служби Київського метрополітену розповів про мінування у 2020 році

Нагадаємо, раніше у київському метро на зеленій лінії у тестовому режимі почав курсувати вагон з вертикальними перилами.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…