Home НОВИНИ УКРАЇНИ У Херсоні через червону зону транспортний колапс
19.10.2021

У Херсоні через червону зону транспортний колапс

u hersoni cherez chervonu zonu transportnij kolaps e65e94f - У Херсоні через червону зону транспортний колапс

Фото: most.ks.ua У Херсоні через «червону» зону немає маршруток

Маршрутки не вийшли на рейси, оскільки приватним перевізникам невигідно їздити напівпорожніми. На зупинках утворилися черги.

У Херсоні транспортний колапс через червону зону карантину — маршрутки не вийшли на рейси. Про це повідомляє місцеве видання МОСТ в понеділок, 18 жовтня.

Сотні херсонців вранці чекали на свої маршрутки на зупинках громадського транспорту, утворилися великі черги. Однак водії маршруток не вийшли на роботу, оскільки їм невигідно їздити напівпорожніми, а за переповнені автобуси передбачені штрафи.

Радник мера Юрій Стельмашенко каже, що в умовах червоної зони маршрутки працюють в збиток ще й на тлі зростання ціни на автомобільний газ. Місцева влада намагається вивести на маршрути додатковий комунальний транспорт і тролейбуси.

«Розглядаємо механізм компенсації для перевізників в період карантину», — додав Стельмашенко.

Зазначимо, що згідно з правилами червоної зони перевезення пасажирів має здійснюється тільки на сидячих місцях і за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що в Херсоні бум вакцинації від коронавірусу. Область потрапила в червону зону карантину, що мотивувало місцевих жителів робити щеплення, пояснили в мерії Херсона.

Також повідомлялося, що в Херсоні почали працювати протіковідні патрулі. На вулиці Херсона вийшли 12 патрулів, які стежать за дотриманням карантинних обмежень.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

РФ може припинити транзит газу — Вітренко

Немає нічого, н…