Home НОВИНИ УКРАЇНИ У Борисполі пасажири 15 годин не могли вилетіти до Грузії
4 дня ago

У Борисполі пасажири 15 годин не могли вилетіти до Грузії

u borispoli pasazhiri 15 godin ne mogli viletiti do gruziyi 9a50c9a - У Борисполі пасажири 15 годин не могли вилетіти до Грузії

Фото: yanair-airlines.ru Авіакомпанія YanAir знову затримала рейс Київ-Батумі

Протягом дня час відправки літака переносили кілька разів. Пасажирам ніяк не вдавалося додзвонитися до компанії-перевізника.

  У Міжнародному аеропорту Бориспіль у суботу, 10 липня, пасажири рейсу Київ-Батумі української авіакомпанії YanAir більше 15 годин очікували подачі літака, повідомило агентство РБК-Україна.   «За наявною інформацією, рейс YE215, який повинен був вилітати о 07:30, за останньою інформацією авіакомпанії, повинен вилетіти о 23:00», — інформувала довідкова служба аеропорту.   При цьому в Борисполі заявили, що їм невідома причина, з якої сталася затримка.   За даними Київ Оперативний, протягом дня час відправки літака переносили кілька разів. При цьому пасажирам ніяк не вдавалося додзвонитися в YanAir. Крім того, людям не повертали багаж, оскільки ніхто не знав, де він.   Для забезпечення порядку в аеропорт були викликані силовики.

Нагадаємо, у червні 2019 року також пасажири літака рейсу YE1215 сполученням Київ-Батумі авіакомпанії YanAir заблокували вхід у термінал F у Борисполі через відтермінування рейсу. Це сталося того самого дня, коли Державіаслужба прийняла рішення відновити сертифікат авіакомпанії після 11-денної заборони на польоти.    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В Україні за добу понад 600 випадків COVID-19

В Україні стаб …