Home КИЇВ Все ж таки буде зірка: Організатори пообіцяли замінити капелюх на головній ялинці України
11.12.2020

Все ж таки буде зірка: Організатори пообіцяли замінити капелюх на головній ялинці України

vse zh taki bude zirka organizatori poobicjali zaminiti kapeljuh na golovnij jalinci ukrayini 126e85c - Все ж таки буде зірка: Організатори пообіцяли замінити капелюх на головній ялинці України

Головна ялинка країни на Софійській площі Facebook/FolkUkraine

Загалом в Києві буде встановлено три ялинки

Організатори святкового містечка на Софійській площі пообіцяли, що 18 грудня капелюх на головній ялинці країни замінять на зірку. Про це повідомив у Facebook проєкт Folk Ukraine. 

«Друзі, не хвилюйтеся, в переддень Святого Миколая зірка змінить чарівний капелюх на головній ялинці!» — йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Українцям розповіли, скільки коштуватимуть новорічні ялинки

Нагадаємо, на початку грудня столичні комунальники почали встановлювати на Софійській площі головну ялинку країни, саме тоді стало відомо, що цього року верхівку дерева прикрасять не традиційною зіркою, а декоративним капелюхом.

Пізніше стало відомо, що в Києві встановлять три новорічні ялинки, і кожна з них матиме окрему тематику: перша – «Казковий ліс», друга – «Кришталевий палац», третя – петриківський розпис.

Також автор і президент етнокультурного проєкту «Folk Ukraine» Ігор Добруцький пояснив, що чарівний капелюх на головній ялинці – це «як оберіг для ялинки і для жителів лісу». 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…