Home ПОЛІТИКА Владі не потрібен розпуск ВРУ, незалежно від ефективності її роботи, – Медяник
10.11.2020

Владі не потрібен розпуск ВРУ, незалежно від ефективності її роботи, – Медяник

vladi ne potriben rozpusk vru nezalezhno vid efektivnosti yiyi roboti medjanik 7bd5edf - Владі не потрібен розпуск ВРУ, незалежно від ефективності її роботи, – Медяник

Володимир Медяник. Фото: donbass.comments.ua

Політик заявив, що швидше повірить у те, що повноваження складе президент, аніж у те, що складе повноваження чинна ВРУ

Чинній владі – президенту, уряду та ВРУ – не потрібен розпуск парламенту, незалежно від ефективності його роботи.

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Володимир Медяник.

Гість ток-шоу переконаний, що розпуску Верховної Ради України не буде, адже це не вигідно владі.

«Розпуск Ради не потрібен нікому – ні самій, перш за все, Раді, ні президенту, ні Кабміну, тобто владі це абсолютно не потрібно, незалежно від ефективності її роботи, якій після місцевих виборів ми побачили, яку оцінку дав народ. Тобто політично вони себе дискредитували повністю, і це підтверджено результатами виборів», – сказав Володимир Медяник.

Гість студії продовжив: «Вибори провально програні, але ми повинні абсолютно чітко розуміти механізми і ресурси, які є у влади на сьогодні і у президента, в тому числі, і у Кабінету міністрів. Це адміністративні вертикалі. Вони де залишилися? У центральної влади – губернатори, префекти, котрі там будуть, тощо. Далі – МВС, далі – СБУ, прокуратура, податкова і все інше. Зараз, з урахуванням цієї вертикалі адміністративної, будуть формувати на місцях певну більшість в міських і обласних радах. Тому, я думаю, що вони максимально будуть вичерпувати всі ресурси, які тільки у них є, і про розпуск я б не говорив. Верховна Рада ця не піде ніколи. Можуть змінюватися кабміни. Я скоріше повірю в те, що піде, складе повноваження президент, ніж в те, що складе повноваження ось ця Рада».

Нагадаємо, на початку листопада голова партії «Слуга народу», перший заступник голови депутатської фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявляв, що зараз у президента України Володимира Зеленського немає підстав для розпуску ВРУ.

Додамо, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зазначав, що президент Володимир Зеленський повинен «перезавантажити» Верховну Раду, якщо депутати «прокотять» його пропозицію звільнити суддів КСУ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Міжнародні інституції дали негативні висновки щодо «мовного» закону, але влада їх ігнорує, – експерт

Руслан Бортниl…