Home ПОЛІТИКА Вітренко подав декларацію як кандидат на посаду заступника голови Міненерго
21.12.2020

Вітренко подав декларацію як кандидат на посаду заступника голови Міненерго

vitrenko podav deklaraciju jak kandidat na posadu zastupnika golovi minenergo a3a4c22 - Вітренко подав декларацію як кандидат на посаду заступника голови Міненерго

Юрій Вітренко

Фото з відкритих джерел

Колишній топменеджер «Нафтогазу» подав декларацію сьогодні вранці

Колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз» Юрія Вітренка можуть призначити на посаду виконувача обов’язків міністра енергетики. Про це свідчать дані в реєстрі НАЗК.

Зазначимо, сьогодні, 21 грудня, з’явилося офіційне підтвердження про те, що Юрій Вітренко може стати в.о. голови Міненерго. Він подав декларацію як кандидат на посаду заступника міністра енергетики — її було зареєстровано в понеділок вранці.

У документі йдеться, що в 2019 році Вітренко заробив за основним місцем роботи в НАК «Нафтогаз» 53,25 млн грн і ще 2,23 млн грн як голова наглядової ради «Укрнафти». Йому також належить компанія AYA Securities, яка знаходиться в Києві.

Новини за темою: Ареф’єв: Офіс президента домовлятиметься про призначення Вітренка з іншими фракціями

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада України провалила голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики — першого віцепрем’єр-міністра України. За проголосували 186 народних депутатів, з яких 153 голоси були від фракції «Слуга народу».

Своєю чергою, Юрій Вітренко побажав народним депутатам «знайти кращого кандидата, який зможе зробити нашу країну сильнішою».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…