Home ПОЛІТИКА Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання
4 дня ago

Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання

viktor medvedchuk rejting zelenskogo strimko padaye ne cherez telekanali a tomu shho vin vidmovljayetsja vidpovidati na vazhlivi dlja ukrayinciv  abdeda6 - Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Народний депутат України, голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук заявив, що рейтинг президента Володимира Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання. Про це йдеться в заяві політика, яку опублікувала пресслужба політсили.

Далі подаємо текст заяви дослівно:

Володимир Зеленський ввів санкції проти телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Це рішення є абсолютно незаконним, оскільки згідно з частиною другою статті 1 Закону України» «Про санкції», вони «можуть застосовуватися з боку України щодо іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, що перебуває під контролем іноземної юридичної особи або фізичної особи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства…», а народний депутат Тарас Козак – громадянин України, і телеканали «112 Україна», NewsOne, ZIK є українськими юридичними особами.

Зеленський мріє зачистити інформаційне поле, як йому радить його оточення, щоб інформаційне спілкування Президента з українським народом проходило на інтелектуальному рівні дитячого садка, під ялинкою, коли Президент мовить, а вдячна аудиторія слухає його? Бажає звести спілкування до «прикольних відосиків»? Такого не буде! Так не вийде! Людям потрібні відповіді на хвилюючі їх питання — про тарифи, вакцину, мир на Донбасі, заробітну плату, пенсії та багато іншого. Про те, чому Президент дозволяє собі цинічно і грубо порушувати Конституцію і закони. І на ці питання доведеться дати відповіді, як би він не хотів цього уникнути.

Причина падіння рейтингу чинного Президента і його партії не в роботі телеканалів, а в тому, що кожен день прості люди, беручи в руки платіжки за комунальні послуги, не отримуючи допомоги у попередженні коронавірусу, сидячи вдома через безглуздий локдаун, втрачаючи права вільно говорити рідною мовою, розуміють – їх цинічно обдурили, продовжують обманювати, а тепер почали застосовувати насильство, знущання і примус до незгодним. Сьогодні Президент Зеленський одним розчерком пера викинув на вулицю півтори тисячі журналістів і працівників трьох телеканалів і позбавив мільйони глядачів права на отримання об’єктивної інформації.

Оточення і заокеанські господарі Зеленського його руками зачищають інформаційне поле від опонентів, зробили з нього інструмент владного свавілля, переконуючи Президента в його винятковості і праві приймати протизаконні рішення. Але за такі рішення неминуче доведеться нести відповідальність. На думку спадає пророцтво із забороненої владою Зеленського книги «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова: «…Аннушка вже купила соняшникову олію, і не тільки купила, але навіть і розлила».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…