Home ПОЛІТИКА Відставка прем’єра колись відбудеться точно: Гетманцев прокоментував діяльність Кабміну Шмигаля
1 неделя ago

Відставка прем’єра колись відбудеться точно: Гетманцев прокоментував діяльність Кабміну Шмигаля

vidstavka premyera kolis vidbudetsja tochno getmancev prokomentuvav dijalnist kabminu shmigalja 44d3de3 - Відставка прем’єра колись відбудеться точно: Гетманцев прокоментував діяльність Кабміну Шмигаля

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Наразі про відставку уряду в цілому у «Слузі народу» не говорять

Відставка чинного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля колись відбудеться точно, але у фракції «Слуга народу» питання щодо відставки керівника уряду сьогодні взагалі не обговорюється.

Про це під час брифінгу в кулуарах ВРУ, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев.  

«Відставка прем’єр-міністра колись відбудеться точно. Я не переконаний, що це відбудеться весною. На фракції питання щодо відставки прем’єр-міністра сьогодні взагалі не обговорюється. Не обговорюється і питання про відставку уряду в цілому. Мені здається, що той період часу, який провів прем’єр у кріслі і весь Кабінет Міністрів пропрацював, він є безпрецедентним і не дозволяє нам об’єктивно оцінити їхній результат», – заявив Данило Гетманцев.

Політик підкреслив, що чинний Кабмін демонструє не лише поразки, а й численні перемоги. Це, зокрема, зменшення захворюваності на коронавірус, збільшення ліжкомісць для хворих на COVID-19, стан справ на митниці, податкові надходження від Державної податкової служби та інші.

«Я за те, аби ми всіх оцінювали об’єктивно, а не огульно критикували. Тому я думаю, що прем’єр у нас абсолютно адекватний, з ним можливо працювати, йому можна вказувати на помилки, він їх чує, тому не час ще говорити про будь-які відставки», –  акцентував Данило Гетманцев.

Новини за темою: Уряд має піти у відставку у повному складі, – Микола Катеринчук

Нагадаємо, як повідомили у Верховній Раді, найбільше претензій депутати мають до роботи міністрів освіти Сергія Шкарлета, охорони здоров’я Максима Степанова, фінансів Сергія Марченка, економіки Ігоря Петрашка, інфраструктури Владислава Криклія та соцполітики Марини Лазебної. При цьому позиції прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в парламенті оцінюють як досить впевнені.

Натомість експерти заявляють, що уряд Дениса Шмигаля веде справжню тарифну війну зі своїм народом.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…