Home НОВИНИ УКРАЇНИ Відбулися переговори Єрмака і Кулеби з Блінкеном
07.08.2021

Відбулися переговори Єрмака і Кулеби з Блінкеном

vidbulisja peregovori yermaka i kulebi z blinkenom 9508767 - Відбулися переговори Єрмака і Кулеби з Блінкеном

Фото: mfa.gov.ua Ентоні Блінкен, Дмитро Кулеба та Андрій Єрмак у Вашингтоні

Співрозмовники обговорили, зокрема, питання протидії збройній агресії Росії проти України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і глава Офісу президента Андрій Єрмак обговорили з державним секретарем США Ентоні Блінкеном низку питань, головне з яких — підготовка до візиту президента України Володимира Зеленського до США. Про це в ніч на п’ятницю, 6 серпня, інформувала прес-служба українського МЗС.

Під час переговорів сторони висловили переконання, що зустріч Зеленського і американського лідера Джо Байдена зміцнить стратегічне партнерство двох країн. Також учасники зустрічі обговорили інші питання, включаючи протидію російській агресії проти України.

«Співрозмовники приділили увагу подальшому розвитку партнерства Києва і Вашингтона в сфері безпеки і військово-технічній сфері, зміцненню демократії в регіоні та економічному розвитку України, спільним зусиллям з протидії збройній агресії Росії проти України, енергетичній безпеці України та регіону», — уточнили в прес- службі.

При цьому Кулеба наголосив, що незважаючи на російську агресію, Україна продовжує втілювати складні та системні реформи, зокрема судову.

Глава Держдепу, в свою чергу, підтвердив незмінну підтримку США суверенітету, територіальній цілісності України і її євроатлантичних прагнень, а також запевнив у беззаперечній підтримці Штатами Кримської платформи.

Нагадаємо, 4 серпня Кулеба і Єрмак прибули до Вашингтона для підготовки візиту Зеленського до США. Незабаром вони провели зустріч з радником Байдена з питань національної безпеки Джейкобом Салліваном.

Напередодні під час бесіди Кулеби і Блінкена сторони домовилися «далі працювати разом заради сильної України, яка здатна захищати себе від зовнішньої агресії».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Кулеба дав оцінку виборам в ФРН

Хто б не стояв н&#…