Home НОВИНИ УКРАЇНИ Вдова мера Кривого Рогу зробила заяву про смерті у сім’ї
10 секунд ago

Вдова мера Кривого Рогу зробила заяву про смерті у сім’ї

vdova mera krivogo rogu zrobila zajavu pro smerti u simyi 9d903ec - Вдова мера Кривого Рогу зробила заяву про смерті у сім’ї

Фото: УП У сім’ї Павлова відбуваються дивні речі

Мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим у власному будинку 15 серпня, у жовтні помер його рідний брат, а у листопаді – двоюрідний.

Вдова мера Кривого Рогу Костянтина Павлова Олена заявила, що ні вона, ні члени її родини не мають наміру накладати на себе руки.

«У нашій сім’ї за останні 3 місяці три смерті. Усі молоді чоловіки від 44 до 50 років. Після третьої смерті за три місяці я хочу заявити, що ні у мене, ні у нашого з Костею сина Юри немає смертельних хвороб, ми не п’ємо алкоголь і не збираємося накладати на себе руки. У нас новий газовий котел, нова електрична проводка вдома, у машині справні гальма, їздимо ми теж дуже акуратно. Мій син Юрій жодного разу в житті не вживав наркотиків», — заявила Олена Павлова у відеозверненні, яке поширили криворізькі ЗМІ.

Павлова додала, що її друзі та родичі теж не збираються закінчувати життя самогубством.

Нагадаємо, що мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим на порозі власного будинку 15 серпня. 7 вересня слідство повідомило, що відкидає версію вбивства. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський припускає, що попередня версія із самогубством може бути правдоподібною.

18 жовтня мертвим виявили Андрія Павлова, брата загиблого мера, у своїй квартирі. Перед цим він скаржився на самопочуття. У поліції згодом повідомили, що Андрій Павлов загинув через отруєння алкоголем. 10 листопада у Кривому Розі у власному будинку виявили повішеним Бориса Павлова, двоюрідного брата покійного мера Костянтина Павлова.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Приріст COVID-19 впав нижче 15 тисяч за добу — МОЗ

За добу госпіт …