Home ПОЛІТИКА Вакцинація від COVID-19 в Україні провалена, – Шарій не виключає план зі знищення пенсіонерів
3 недели ago

Вакцинація від COVID-19 в Україні провалена, – Шарій не виключає план зі знищення пенсіонерів

vakcinacija vid covid 19 v ukrayini provalena sharij ne vikljuchaye plan zi znishhennja pensioneriv 638cc2a - Вакцинація від COVID-19 в Україні провалена, – Шарій не виключає план зі знищення пенсіонерів

Анатолій Шарій 112.UA

Кожен буде виживати, як може, каже Анатолій Шарій

Вакцинація від коронавірусу в Україні провалена, не виключено, що існує план зі знищення старшого покоління у нашій країні, щоб зменшити навантаження на Пенсійний фонд.

Про це в ефірі ток-шоу «COVID-19: Підтримуємо один одного» на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політичної сили «Партія Шарія» Анатолій Шарій.

Анатолій Шарій, коментуючи питання вакцинації проти коронавірусу в Україні, зауважив, що Україна відмовилася від російської вакцини та від її виробництва на своїй території, натомість вирішила закуповувати китайську, ефективність якої становить 50%.

«50х50. Може, ти виживеш, а може, і помреш. Чому так сталося? Тому і сталося. Повинна бути персональна відповідальність. Зараз її, звичайно, не буде, але я думаю, що колись їх наздожене відповідальність», – зазначив він.

Анатолій Шарій поділився підозрами щодо мети провалу вакцинації від коронавірусу в Україні.

«Виходить, що кожен буде виживати, як може. Але я впевнений, що ця вакцинація, яка провалена повністю українською владою, причому, вищою владою, це не те, що десь на місцях щось провалив, це конкретно відповідальність Зеленського. Ось вона, мені здається, зав’язана на тому, що є план зі знищення старшого населення. У мене таке є враження, що вони навмисно знищують пенсіонерів, щоб розвантажити навантаження на Пенсійний фонд. Ну, і взагалі, що з пенсіонера отримаєш, правильно? На цьому все зав’язано: скасування пільгового тарифу, саме підвищення тарифів, ось ця ось вакцинація, тому що в нормальних цивілізованих державах, а не в довбаних сміттярках, там, звичайно ж, насамперед вакцинують старих, групи ризику тощо», – сказав Шарій.

Новини за темою: Зміна підходу: У МОЗ пояснили збільшення кількості госпіталізацій із COVID-19

Нагадаємо, американська компанія Pfizer з наступного тижня тимчасово скоротить постачання своєї вакцини проти коронавірусу COVID-19 в Європу. 

Як повідомляли, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що уряд вирішив доручити займатися закупівлею вакцини проти коронавірусного захворювання міжнародній організації Crown Agents із Великої Британії, а не державному підприємству «Медичні закупівлі».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…