Home НОВИНИ УКРАЇНИ В Україні стартувало ЗНО-2021
22.05.2021

В Україні стартувало ЗНО-2021

v ukrayini startuvalo zno 2021 6d3b8a6 - В Україні стартувало ЗНО-2021

Фото: uzhnu.edu.ua Сьогодні абітурієнти проходять тестування з хімії

Сьогодні в українських абітурієнтів розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим проведуть тестування з хімії.

  В Україні в п’ятницю, 21 травня, стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Першим проведуть тестування з хімії. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки (МОН).   Друге і третє тестування основної сесії ЗНО-2021 відбудуться на початку наступного тижня — 24 і 25 травня.   Допуск учасників починається о 9:50 і триватиме до 10:50. Процедура допуску передбачає проходження термометрії та ідентифікації учасників ЗНО. Для цього з собою потрібно взяти:  

  • оригінал сертифіката ЗНО;
  • паспорт або інший документ, серія (за наявності) та номер якого вказано у сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі в ЗНО, яку учасники повинні самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

  Якщо не буде якогось із документів, учасника не допустять до складання тестування. Також в участі буде відмовлено, якщо людина запізниться і прибуде в пункт тестування після 10:50.   На тестування з собою також варто взяти:  

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;
  • пляшечку з питною водою без етикетки;
  • засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за необхідності скористатися.

У МОН наголосили, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.   Раніше повідомлялося, що шахраї в інтернеті продають фейкові відповіді на ЗНО-2021. З’явилися подробиці вступної кампанії-2021     Новости от Корреспондент.net в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Повністю щеплені від COVID 435 тисяч українців

Фото: Пресс-цен…