Home НОВИНИ УКРАЇНИ В Україні понад 10% малих і середніх підприємств на межі банкрутства
4 недели ago

В Україні понад 10% малих і середніх підприємств на межі банкрутства

v ukrayini ponad 10 malih i serednih pidpriyemstv na mezhi bankrutstva 672acab - В Україні понад 10% малих і середніх підприємств на межі банкрутства

Фото: news.24tv.ua Підприємцям необхідні державна підтримка і фінансові стимули

Через пандемію COVID-19 частина українських підприємств незабаром перестануть існувати. Щоб вони продовжили роботу, уряду необхідно їх фінансово підтримати.

Через пандемію коронавірусу більш як 10% малих і середніх підприємств в Україні опинилися на межі банкрутства. Уряду слід надати допомогу підприємцям, заявила постійний представник Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Дафіна Герчева, пише Інтерфакс-Україна.

«Необхідно продовжувати надання підтримки малим та середнім підприємствам. Якщо ми подивимося на приватний сектор, зокрема малий і середній бізнес, то більше 10% цих підприємств вже на межі банкрутства і скоро підуть з бізнесу», — зазначила Герчева.

На її думку, підприємцям необхідна державна підтримка і фінансові стимули, тоді вони зможуть продовжити свою роботу.

За словами постпреда ПРООН, важливо в період подібної кризи створювати робочі місця.

«Рівень безробіття зростає. З травня понад чотири мільйони осіб були зареєстровані як безробітні. Однак ми вважаємо, що насправді ця цифра вища, оскільки частка тіньової економіки в Україні є великою», — заявила Герчева. Вона додала, що за оцінками фахівців, до кінця цього року у фінансовій скруті опиняться понад дев’ять мільйонів осіб.

Дафіна Герчева наголосила, що існує досить тонка грань між тим, щоб дотримуватися протоколу реагування на COVID-19 (карантин, обмежувальні заходи), при цьому забезпечуючи нормальне функціонування економіки.

«Адже повний карантин більше зашкодить економіці і країні в цілому, ніж захистить населення. Треба знайти баланс», — заявила постпред ПРООН.

Вона додала, що їй відомо про невдоволення ситуацією і діями уряду малих і середніх підприємців.

Герчева наголосила на важливості дотримання всіх епідеміологічних заходів — носіння захисних масок, дотримання соціальної дистанції тощо.

«Навіть якщо підприємства не будуть закриті, їм все одно важко працювати в таких умовах», — зауважила постійний представник Програми розвитку ООН.

До цього повідомлялося, що в ООН попередили про дефолти країн через COVID. Обсяги зовнішньої заборгованості, що зростають на тлі пандемії, можуть обернутися неминучою хвилею «суверенних дефолтів», заявив генсек ООН.

Додамо також, що ЮНІСЕФ попередив про «втрачене покоління» дітей через пандемію.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

«Чорні археологи» розграбували скіфський курган у Миколаївській області

Фото: korrespondent.net Збитки…