Home ПОЛІТИКА В Офісі президента назвали пріоритети співпраці з адміністрацією Байдена
3 недели ago

В Офісі президента назвали пріоритети співпраці з адміністрацією Байдена

v ofisi prezidenta nazvali prioriteti spivpraci z administraciyeju bajdena dd91e6b - В Офісі президента назвали пріоритети співпраці з адміністрацією Байдена

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Найголовніші напрямки — підтримка суверенітету, військова допомога, нарощення товарообігу та боротьба з корупцією

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква назвав пріоритетні напрямки співпраці з адміністрацією майбутнього президента США Джо Байдена. Найголовніші — підтримка суверенітету та військова допомога Україні, повідомляє пресслужба ОПУ.

За його словами, також серед основних пріоритетів є активне залучення Сполучених Штатів до процесу врегулювання на Донбасі й деокупації Криму.

«Ми можемо багато говорити про формати цього залучення, визначення можливих певних посад тощо, але стовідсотково можна сказати, що це питання точно буде зараз на радарі нової адміністрації», — сказав Ігор Жовква.

Крім того, одним з пріоритетів у двосторонніх відносинах залишиться економічний блок та нарощення товарообігу.

«Аграрна сфера — традиційна для наших відносин. Нові сфери, як-от IT, штучний інтелект — також можна про це говорити», — додав він.

Не менш важливим пріоритетом буде тема боротьби з корупцією.

«Тут ми точно будемо союзниками Байдена, у здійсненні антикорупційних заходів в Україні», — зазначив заступник керівника ОП.

А також Україна готує «дорожню карту» відносин зі США.

Новини за темою: На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква повідомив, що Україна запросить світових лідерів на святкування 30-річчя Незалежності країни, серед них має бути обраний президент США Джо Байден. У Зеленського також уточнили, що візит Байдена в Київ є питанням недалекого майбутнього.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…