Home ПОЛІТИКА Юрій Бойко одеситам: Важливо прийти на дільниці 15 листопада і вибрати Одесі справедливу і чесну владу
13.11.2020

Юрій Бойко одеситам: Важливо прийти на дільниці 15 листопада і вибрати Одесі справедливу і чесну владу

jurij bojko odesitam vazhlivo prijti na dilnici 15 listopada i vibrati odesi spravedlivu i chesnu vladu 175f71b - Юрій Бойко одеситам: Важливо прийти на дільниці 15 листопада і вибрати Одесі справедливу і чесну владу

Юрій Бойко та Микола Скорик Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Майбутнє Одеси залежить від голосу кожного жителя міста. Тому дуже важливо не залишатися осторонь, прийти на дільниці і проголосувати. З таким закликом звернувся до одеситів Співголова «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

«Микола Скорик і його команда — це ті люди, які готові працювати на благо Одеси. Разом ми зможемо повернути Одесі справедливість, для цього потрібно прийти на виборчі дільниці і проголосувати — за Одесу, в якій немає корупції і злодіїв у владі», — зазначив Юрій Бойко.

Співголова партії підкреслив, що Микола Скорик ставить перед собою саме таку мету: домогтися для міста і його жителів комфортного життя і справедливості.

«Дуже важливо, обираючи місцеву владу, виходити з таких критеріїв, як чесність і порядність, відповідальність і професіоналізм. Микола Скорик якнайкраще відповідає всім цим критеріям», — резюмував Юрій Бойко.

Нагадаємо, 15 листопада відбудеться другий тур виборів мера Одеси.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…