Home ПОЛІТИКА Юрій Бойко: Ми вимагаємо провести позачергове засідання Ради і спростити роботу ФОПів
20.12.2020

Юрій Бойко: Ми вимагаємо провести позачергове засідання Ради і спростити роботу ФОПів

jurij bojko mi vimagayemo provesti pozachergove zasidannja radi i sprostiti robotu fopiv 44dd29c - Юрій Бойко: Ми вимагаємо провести позачергове засідання Ради і спростити роботу ФОПів

Юрій Бойко «Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає провести позачергове засідання парламенту, на якому розглянути її законопроєкт, покликаний полегшити та спростити роботу ФОПів. Про це заявив співголова партії Юрій Бойко, передає пресслужба політсили. 

«Наша фракція підписала петицію про проведення позачергового засідання парламенту і таке засідання має відбутися. Ми внесли на розгляд парламенту законопроєкт №4490, який зберігає право підприємців на використання Книги обліку доходів без застосування реєстратора розрахункових операцій. Потрібно просто проголосувати наш законопроєкт. Він зніме всі протиріччя і полегшить роботу ФОПів. Зараз просто потрібно об’єднається всім політикам і допомогти людям», — підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що люди вийшли на протести через відсутність діалогу і підтримки з боку держави. ФОПи створюють робочі місця, годують свої сім’ї, платять податки, але замість того, щоб допомогти їм, влада посилює тиск на підприємців і створює їм додаткові проблеми.

«Скільки ці люди повинні стояти на вулиці? Вони наповнюють бюджет, створюють робочі місця, а влада вперто їх не чує. Ми розуміємо обурення підприємців і будемо їх підтримувати», — сказав Юрій Бойко.

Новини за темою: Медведчук: Влада вчинила з ФОПами незаконно, необґрунтовано і необ’єктивно

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що влада в умовах кризи та епідемії зобов’язана підтримувати підприємців, а не намагатися ускладнити їх роботу.

«Вони просять провести позачергове засідання парламенту і вирішити їх проблему. Коли таке обурення людей — депутати зобов’язані прийти і допомогти. Наша фракція в повному складі прийде на таке засідання і допоможе людям», — резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, народні депутати від «Опозиційної платформи — За життя» вже зареєстрували в парламенті законопроєкт №4490 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо сприяння господарської діяльності фізичної особи-підприємця без застосування реєстратора розрахункових операцій, а також збереження права на використання Книги обліку доходів». Ухвалення цього закону дозволить зменшити адміністративний тиск на підприємців і сприятиме зростанню ділової активності, захисту законних інтересів платників податків і усунення дискримінаційного підходу до оподаткування суб’єктів господарювання.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…