Home НОВИНИ УКРАЇНИ Український «експерт» Дудкін працював на РФ для підготовки антиукраїнської пропаганди — СБУ
25.02.2021

Український «експерт» Дудкін працював на РФ для підготовки антиукраїнської пропаганди — СБУ

Служба безпеки України повідомила про підозру у вчиненні низки злочинів, зокрема в державній зраді, жителю Києва, який за завданням кураторів із Російської Федерації створив мережу з кількох інтернет-ресурсів і поширював через неї замовний контент, спрямований на розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

Служба безпеки України повідомила про підозру в державній зраді військово-політичному «експерту», причетному до підривної діяльності в інтересах російських спецслужб. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Зі сторонніх джерел відомо, мова йде про Юрія Дудкіна, якого часто можна було побачити на російських телеканалах в якості «українського експерта».

В ефірах з Дудкіним чимало «перлів». Наприклад, що «Україна нічого собою не представляє» і що «коли українець розумнішає, то стає росіянином». Таких розмірковувань для російських телеканалів цей «експерт» наговорив чимало – вистачить не лише на державну зраду, а й на іншу статтю. Власне, СБУ одразу її теж вказала – «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Та серед доказів – не лише ефіри. Слідчі СБУ навели переговори Дудкіна з редактором програми «Время покажет», де він отримує вказівки та домовляється про оплати за замовні сюжети для російського «Первого канала».

«За даними слідства, в інформаційній сфері «експерт» вчиняв дії на шкоду територіальній цілісності, обороноздатності держави та брав участь у проведенні підривної діяльності проти України з боку РФ», – підкреслили у СБУ та додали, що мають достатні докази злочинної діяльності Дудкіна.

Фігуранту повідомлено про підозру за ст. 111 (державна зрада); ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Нагадаємо, що 16 лютого СБУ оголосила про підозру у державній зраді та розпалюванні ворожнечі проросійському блогеру Анатолію Шарію. За інформацією журналістів, зараз готуються документи для екстрадиції Шарія в Україну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Стягування військ РФ біля кордону: Reuters назвав мету

Фото: Getty Images (архивн …