Home ПОЛІТИКА Ток-шоу «Ми всі – українці», – повне відео
5 дней ago

Ток-шоу «Ми всі – українці», – повне відео

tok shou mi vsi ukrayinci povne video 72f14d9 - Ток-шоу "Ми всі – українці", – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні ввечері у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу «Ми всі – українці» з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорили низку тем – про особливий статус Донбасу, вимоги медиків підвищити заробітну плату, про ситуацію в Харкові, тарифи на газ, про торгівлю з Європою і вирубування лісів. Також говоритимуть про «зашквари» тижня та багато іншого.

До дискусії долучилися Анатолій Матіос, головний військовий прокурор України у 2014-2019 рр.; Марина Ставнійчук, заслужений юрист України; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Юрій Федоренко, консультант ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки; Ігор Терехов, секретар Харківської міської ради, перший заступник харківського міського голови; Катерина Амосова, лікар-кардіолог, доктор медичних наук, професор; Михайло Загрійчук, колишній заступник міністра охорони здоров’я України; Сергій Кравченко, голова Національної медичної палати України, військовий епідеміолог; Віктор Євтушенко, голова Незалежної профспілки Білоцерківської станції ЕМД; Павло Кухта, виконувач обов’язків міністра економіки у 2020 році, керівник з політичних питань Київської школи економіки; Дмитро Добродомов, народний депутат VIII скликання; Олексій Кущ, економіст; Тетяна Плачкова, народний депутат, фракція «Опозиційна платформа – За життя»; Дмитро Марунич, співголова Фонду енергетичних стратегій; Євгеній Шевченко, народний депутат, фракція «Слуга народу»; Сніжана Єгорова, телеведуча, акторка; Євгеній Куксін, журналіст, блогер; Володимир Кравчук, психолог, директор Міжнародного центру психології та здорового мислення Positum Systems та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу «Ми всі – українці» просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу «Ми всі – українці» не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Міжнародні інституції дали негативні висновки щодо «мовного» закону, але влада їх ігнорує, – експерт

Руслан Бортниl…