Home ПОЛІТИКА Ток-шоу «19», – повне відео
16.12.2020

Ток-шоу «19», – повне відео

tok shou 19 povne video 30cf032 - Ток-шоу "19", – повне відео

Ток-шоу «19»

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу «19» з ведучими Анастасією Дайнод та Назаром Довгим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Бюджет-2021. Чекаємо на рішення.
  • Сутички підприємців з правоохоронцями. Новий Майдан?
  • Рада продовжила на рік дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей». Чому за рік не вдалося зрушити питання миру?
  • Вибори у США. Джо Байден отримав 306 голосів виборників. Як зміняться відносини між Україною та США за нового президента?
  • Справи Майдану. Тетяна Чорновол має сьогодні отримати обвинувальний акт.

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Олена Лукаш, юрист; Сергій Євтушок, народний депутат, «Батьківщина»; Кетіно Равлюк, підприємець; Валерій Димов, політолог; Олексій Дорошенко, голова Національної ради економічного розвитку; Юрій Павленко, народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя»; Олексій Жмеренецький, народний депутат, «Слуга народу»; Павло Розенко, віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 рр.; Павло Кухта, колишній виконувач обов’язків міністра економіки, керівник з політичних питань Київської школи економіки.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…