Home ПОЛІТИКА Те, що відбувається зі «112 Україна», схоже на підготовку до рейдерського захоплення телеканалу, – Кузьмін
1 неделя ago

Те, що відбувається зі «112 Україна», схоже на підготовку до рейдерського захоплення телеканалу, – Кузьмін

te shho vidbuvayetsja zi 112 ukrayina shozhe na pidgotovku do rejderskogo zahoplennja telekanalu kuzmin a627e23 - Те, що відбувається зі "112 Україна", схоже на підготовку до рейдерського захоплення телеканалу, – Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Щоб передати його в руки тих, хто хоче «віджати» чуже, каже нардеп

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення, вступивши у змову з представниками чинної влади, намагається «віджати» телеканали і заповнити порожнечу своїм контентом та своїми інтересами, які не пов’язані з інтересами українського народу.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.

Ренат Кузьмін зазначив: «Те, що відбувається зі «112» — це дуже схоже на підготовку до рейдерського захоплення телеканалу і передачу його в руки тих, хто хоче «віджати» чуже.

Народний депутат нагадав, що відносно телеканалу «112 Україна» подібне відбувалося торік. За його словами, проти власника ЗМІ порушили надуману кримінальну справу, у межах якої наклали арешт на телеканал і намагалися його передати в управління АРМА.

«Це спеціально створене за Порошенка підприємство, яке займається управлінням чужим майном, вилученим у кримінальних справах. Тобто чуже майно людини, яка ще ні в чому не визнана винною, щодо якої немає ніяких вироків, вона просто підозрюється там у чомусь, так ось, її майно можуть відібрати і передати в управління цією самою АРМА, а АРМА його може здати в оренду, все, що хочете, продати, призначити управляючих своїх. Ось за цією схемою пішла чинна українська влада. Але це не порошенківська влада, а влада Зеленського. Вони таким чином напали на телеканал і спробували через АРМА передати його далі. Те ж саме відбувається сьогодні», – сказав Ренат Кузьмін.

Гість ток-шоу нагадав, що торік суди відмовилися визнавати законними такі дії і своїм рішенням повернули телеканал власнику.

Новини за темою: Кузьмін: Суд скасує рішення Нацради телерадіомовлення щодо телеканалу «112 Україна» через підроблення документів регулятором

Ренат Кузьмін прогнозує, що, окрім «112 Україна», можуть бути спроби захоплення й інших телеканалів, зокрема, ZIK та «Newsone».

«Нацрада з питань телебачення та радіомовлення – це та рада, яка повинна дотримуватися чистоти ефірів, вступивши у змову з представниками чинної влади, намагається таким чином «віджати» телеканали і заповнити порожнечу своїм контентом, своїми передачами, своїми ефірами, своїми інтересами, по суті. Найчастіше, інтересами, які ніяк не пов’язані з інтересами українського народу», – резюмував Ренат Кузьмін.

Як повідомляли, 28 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла чергове неправове рішення і вчинила службове підроблення. Згідно з рішенням Нацради, до телеканалу «112 Україна» застосовані санкції, після яких безпосередньо слідує можливість позбавлення телеканалу ліцензії на мовлення.

«Вважаємо рішення регулятора тенденційним, прийнятим під прямим тиском влади. Таким чином, Нацрада в черговий раз підтвердила, що є каральним органом Офісу президента по боротьбі з неугодними каналами», – сказано в заяві телеканалу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…