Home НОВИНИ УКРАЇНИ Таран розповів, коли Київ може отримати план дій щодо членства в НАТО
01.12.2020

Таран розповів, коли Київ може отримати план дій щодо членства в НАТО

taran rozpoviv koli kiyiv mozhe otrimati plan dij shhodo chlenstva v nato 3559822 - Таран розповів, коли Київ може отримати план дій щодо членства в НАТО

Фото: пресс-служба Минобороны Андрій Таран

Україна сподівається отримати відповідний план на саміті Альянсу в 2021 році, повідомив міністр оборони.

Україна сподівається отримати План дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) в 2021 році на саміті Альянсу. Про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран, передає прес-служба оборонного відомства.

«Повідомте, будь ласка, свої столиці, що ми будемо сподіватися на вашу всебічну політико-військову підтримку щодо прийняття такого рішення на наступному саміті НАТО в 2021 році. Це стане практичним кроком і демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року», — сказав Таран, звертаючись до послів і військових аташе країн НАТО.

За словами міністра, мета швидкого отримання ПДЧ зафіксована в недавно прийнятій Стратегії національної безпеки України.

«Ми віримо, що для НАТО було б правильним рішення про членство в альянсі України і Грузії. Наші країни мають багато спільного. Це пострадянські республіки, це країни, які зазнали агресії з боку Росії», — сказав Таран.

Він також додав, що членство в НАТО України і Грузії матиме істотний вплив на євроатлантичну безпеку і стабільність в Чорноморському регіоні.

Раніше ЗМІ повідомили, що НАТО готує для Грузії План дій для членства. Тоді щодо України така можливість зараз навіть не обговорюється.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Противник знизив темпи наступу — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Армі…