Home ПОЛІТИКА Столтенберг чекає на плідну співпрацю з Байденом та зміцнення НАТО
5 секунд ago

Столтенберг чекає на плідну співпрацю з Байденом та зміцнення НАТО

stoltenberg chekaye na plidnu spivpracju z bajdenom ta zmicnennja nato 5ce6220 - Столтенберг чекає на плідну співпрацю з Байденом та зміцнення НАТО

Генсек НАТО Єнс Столтенберг Фото з відкритих джерел

Він також засудив штурм Капітолію, який призвів до людських жертв

Новообраний Президент США Джо Байден відданий трансатлантичним відносинам, що зміцнить відносини між Північною Америкою і Європою. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає «Укрінформ».

«Я довіряю демократичним інститутам Сполучених Штатів і очікую на мирний процес передачі влади. Я прагну плідної співпраці із Джо Байденом як наступним президентом США», — сказав генсекретар НАТО.

Столтенберг відзначив, що Байден є твердо відданим трансатлантичному співробітництву в Альянсі та сильним прихильником зміцнення співпраці між Північною Америкою і Європою.

Він вкотре назвав шокуючими та неприйнятними події у Вашингтоні 6 січня, коли натовп атакував і частково захопив із застосуванням насильства будівлю Конгресу.

Столтенберг підкреслив, що всі причетні до тієї «смертоносної атаки» повинні бути притягнуті до відповідальності.

Новини за темою: НАТО не буде втручатися в суперечку України та Угорщини

Раніше Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Грузія домоглася великого прогресу в реформах та наближається до стандартів НАТО. Вона повинна використовувати всі можливості, щоб прискорити вступ до альянсу. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Число нардепів можуть скоротити до 300: Раді рекомендують остаточно схвалити закон

Верховна Рада …