Home НОВИНИ УКРАЇНИ Степанов полетів до Індії домовлятися про вакцину
37 секунд ago

Степанов полетів до Індії домовлятися про вакцину

stepanov poletiv do indiyi domovljatisja pro vakcinu 74ef123 - Степанов полетів до Індії домовлятися про вакцину

Фото: facebook.com/maksym.stepanov.official Максим Степанов відправився в Індію

Основне завдання поїздки — досягти прямих домовленостей на поставку додаткових обсягів вакцин Oxford/AstraZeneca і NovaVax.

Глава МОЗ Максим Степанов відправився в Індію на переговори про додаткові поставки COVID-вакцини в Україну, а також з наміром проконтролювати відправку першої партії препарату. Про це міністр повідомив в ніч з четверга на п’ятницю, 19 лютого, на своїй сторінці у Facebook.

«Готуємося до переговорів з найбільшим виробником вакцин у світі — Serum Institute of India. На жаль, пандемія буде світовою проблемою кількох наступних років. Розуміємо, що контрактувати додаткові обсяги необхідно вже зараз», — написав Степанов.

Глава МОЗ уточнив, що основне завдання поїздки — досягти прямих домовленостей на поставку додаткових обсягів вакцин Oxford/AstraZeneca і NovaVax в 2021-2022 роках безпосередньо з виробником.

Крім того, Степанов заявив, що через важливість вантажу відправку першої партії препарату в Україну проконтролює на місці.

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров’я пояснив, що кампанія з вакцинації від коронавірусу в Україні відкладена через бюрократичні процедури в COVAX.

Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що COVID-вакцинація українців ще не почалася, оскільки в світі спостерігається дефіцит вакцин, і проблема зміщення термінів актуальна для всіх країн.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Шарий против Шария: партия может остаться без имени?

Виктор Шарий, к…