Home НОВИНИ УКРАЇНИ Стали відомі подробиці залізничної аварії під Дніпром
5 секунд ago

Стали відомі подробиці залізничної аварії під Дніпром

stali vidomi podrobici zaliznichnoyi avariyi pid dniprom a641413 - Стали відомі подробиці залізничної аварії під Дніпром

Фото: dp.informator.ua Місце аварії

В Укрзалізниці повідомили, що фрагменти рами візка одного з вагонів знайшли в декількох кілометрах від місця аварії.

Ймовірною причиною аварії на залізниці у Дніпропетровській області в Укрзалізниці вважають поломку деталі одного з вагонів — її знайшли аж в декількох кілометрах від місця аварії. Про це в суботу, 6 лютого, повідомляє Інформатор.

Так, глава Укрзалізниці Володимир Жмак в коментарі виданню повідомив, що у одного з вагонів зламалася бічна рама візка, елементи якої знайшли в декількох кілометрах від місця сходження зі шляхів.

«Ми ще раз змушені констатувати жахливий стан приватних вантажних вагонів, які знищують інфраструктуру УЗ, і більше схожі не на вагони, а на металобрухт», — сказав Жмак.

Зазначається, що аварія сталася близько 2 години ночі під час руху маршрутом: станція Кривий Ріг — станція Нижньодніпровськ-Вузол.

Вісім вагонів вантажного поїзда з 57 зійшли з колії, а чотири з них, які перевозили клінкер (вогнетривку цеглу), — перекинулися.

В результаті цього були пошкоджені залізнична колія і електрична опора, через що деякий час не було світла, а також чотири вагони перекинулися.

Тривають роботи із звільнення аварійної ділянки від пошкоджених елементів і відновлення залізничного полотна.

Раніше повідомлялося, що аварія з вантажним поїздом фактично заблокувала рух інших потягів у двох напрямках. Деякі поїзди прямують із значним запізненням.

Нагадаємо, декількома днями раніше в Полтавській області зійшли з колії три цистерни.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Електронна трудова книжка: як нарахують пенсію

Фото: pfu.gov.ua Загубит…