Home НОВИНИ УКРАЇНИ США підтвердили замороження $100 млн допомоги Україні
22.06.2021

США підтвердили замороження $100 млн допомоги Україні

ssha pidtverdili zamorozhennja 100 mln dopomogi ukrayini 18d392f - США підтвердили замороження $100 млн допомоги Україні

Фото: inbusiness.kz Білий дім підтвердив замороження 100 млн доларів допомоги Україні

У Білому домі стверджують, що це була додаткова допомога, на випадок «якщо Росія продовжить становити безпосередню загрозу».

Білий дім заморозив 100 млн доларів військової допомоги Україні. Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван, повідомляє The Washington Post у неділю, 20 червня.

Салліван пояснив, це була додаткова допомога, на випадок якщо Росія продовжить становити безпосередню загрозу Україні, і додав, що в звітності була плутанина.

«США надали Україні допомогу в розмірі 275 млн доларів і пообіцяли виділити ще 100 млн доларів, якщо Росія продовжить становити безпосередню загрозу, нарощуючи війська вздовж кордону з Україною. З огляду на, що загроза ослабла, США заморозили ці додаткові 100 млн доларів», — сказав Салліван.

Американський чиновник наголосив, що США готові допомогти Україні, якщо Росія зробить агресивні дії.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що США заморозили військову допомогу Україні. Пакет допомоги на $100 млн включав летальні озброєння — системи ППО, стрілецьку зброю і протитанкову зброю, стверджували джерела видання.

Однак незабаром в США спростували дані про замороження допомоги Україні. Крім обіцяної військової допомоги, Штати підготували резервні кошти на випадок подальшого вторгнення Росії в Україну.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Данилюк вдарив Милованова в око — ЗМІ

Фото: facebook.com/vik.chumak Милов&…