Home ПОЛІТИКА Сьогоднішню зустріч радників лідерів «нормандської четвірки» перенесли, — ЗМІ
2 недели ago

Сьогоднішню зустріч радників лідерів «нормандської четвірки» перенесли, — ЗМІ

sogodnishnju zustrich radnikiv lideriv normandskoyi chetvirki perenesli zmi 87442c5 - Сьогоднішню зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" перенесли, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Переговори мали пройти у відеоформаті

Запланована на сьогодні зустріч радників лідерів «нормандської четвірки» не відбудеться, переговори вирішили перенести. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на джерело, близьке до переговорів.

Як зазначається, у російських ЗМІ з’явилася інформація, що переговори політичних радників перенесено на кілька днів за згодою сторін.

Новини за темою: Кравчук пропонує створити документ-дороговказ для подальшої роботи ТКГ

Раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук  говорив про те, що політичні радники повинні оцінити виконання домовленостей лідерів України, Росії, Німеччини та Франції.

Окрім цього, вони мають запропонувати нові підходи до врегулювання ситуації на Донбасі, оскільки без цього неможливо сподіватися на зрушення в мирному процесі.

Новини за темою: Залучення США до «нормандського формату» буде ефективним, — Кулеба

Нагадаємо, раніше голова ОБСЄ Анн Лінде заявила, що Україна виконала всі умови для проведення наступного «нормандського саміту» за участі України, Росії, Німеччини та Франції, однак російська сторона не виконала свою частину зобов’язань. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…