Home НОВИНИ УКРАЇНИ Смерть подружжя в басейні в Кривому Розі: з’явилися подробиці. 18+
16 секунд ago

Смерть подружжя в басейні в Кривому Розі: з’явилися подробиці. 18+

smert podruzhzhja v basejni v krivomu rozi zjavilisja podrobici 18 b51802b - Смерть подружжя в басейні в Кривому Розі: з'явилися подробиці. 18+

Жінка померла від механічної асфіксії водою

Подружня пара хотіла розлучитися. Проте глава сімейства передумав. Подружжя мертвими в домашньому басейні знайшов батько жінки.

  У Кривому Розі знайшли мертвою в басейні подружню пару. Вони готувалися розлучатися, однак чоловік передумав і позбавив життя спочатку свою дружину, а потім і себе. Про це в Telegram повідомив блогер Олексій Таймурзін.   «Чоловік передумав давати розлучення своїй дружині, і під час сварки спочатку втопив свою кохану, а потім двома ножовими в область серця вбив себе», — йдеться в повідомленні.   50-річну жінку та її 51-річного чоловіка мертвими в домашньому басейні знайшов батько жінки.   Під час огляду тіл правоохоронці виявили, що жінка померла від механічної асфіксії водою. На тілі чоловіка знайшли сліди двох ножових поранень у передній частині грудної клітки з лівої сторони.   Фото 18+!         До цього повідомлялося, що житель Київщини намагався вбити співмешканку для «зустрічі на тому світі». Чоловік надалі мав намір покінчити життя самогубством, але його затримали поліцейські.   Додамо, в Луцьку пенсіонера підозрюють у подвійному вбивстві — дружини і дочки.    

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В НАН назвали епіцентри COVID в Україні

Найшвидше корl…